Apartament 1+1 me qira prane Rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-313-49i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 71 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Blloku i Ambasadave

Apartament me qira ne rrugen Skenderbej ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati eksistues, me siperfaqe te brendshme prej 71 m2.
Shtepia eshte i organizuar ne sallon ndjenje te bashkengjitur me kuzhinen, dhome gjumi, korridor, banjo dhe ballkon i mbyllur. Banesa ofrohet e gjitha e mobiluar ne stil bashkohor dhe mjaft komode per te jetuar.
Ngrohja dhe ftohja behet nga kondicionere ne secilen dhome.Orientimi i baneses eshte nga jug-perendimi me drite dhe ngrohtesi gjate dites.
Pozicioni i pallatit eshte mjaft i favorshem pasi ndodhet ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane, duke qene afer te gjitha rrugeve kryesore te Tiranes dhe afer cdo sherbimi te mundshem qe mund te nevojitet.

Ka akses ne rrugen e Kavajes,rrugen e Durresit , rrugen Muhamed Gjollesha ,Sheshi Skenderbeu dhe rruge te tjera te ndermjetme,
Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Me Qira 217-27d 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 719-9S 230 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pal
Me Qira 317-29d 250 €

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje p
Me Qira 218-57d 300 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 715-31m 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje kompl
Me Qira 118-1d 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 819-7L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Rumune.Te ndodhura ne nje rezidence
Me Qira 920-39i 300 €

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Rumune.Te ndodhura ne nje rezidence  te sapo ...