Apartament 1+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-324-53Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 60m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambientin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Banesa eshte e sapoinvestuar me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare.
Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe lidhet shpejt me rruget kryesore si: rruga Kosovareve, rruga Sulejman Delvina, rruga Sami Frasheri etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 1+1 per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 421-12V 420 €

Apartament modern 1+1 per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e X-te te nje pa
Me Qira 1014-22j 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e X-te te nje pallati te ri, ...

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile priv
Me Qira 1122-3Z 400 €

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te nje vile private ne kryqezimin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne zonen e Selvise ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9
Me Qira 424-15Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne zonen e Selvise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 714-2b 400 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ferit Xhajko, shume prane rruges Siri Kodra ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 424-24Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ferit Xhajko, shume prane rruges Siri Kodra ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nj
Me Qira 922-1Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 1217-65R 450 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ...