Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRS-624-5X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 69.76
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Idriz Dollaku

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 69.76 m2.
Apartamenti organizohet ne nje dhome dhome gjumi, dhome ndenje, kuzhine te vecuar, nje tualet dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Banesa eshte e shtruar me pllake dhe shitet i mobiluar. 
Orientohet nga perendimi duke ofruar drite per gjate gjithe kohes. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Gjithashtu apartamenti ofron mundesi blerje te nje garazhi te mbyllur ne katin perdhe me siperfaqe prej 100 m2 me vleren 45.000 euro.
Te dyja pronat se bashku ofrohen me vleren e 120.000 euro.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Brrylit, ne zonen e Ish Tregut elektrik dhe ne Fushen e Ali Demit.
Apartamenti dhe garazhi kane certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 80.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane.
Pallati po ndertohet me cilesi te
Në Shitje 1121-23N 73.700 €

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Pallati po ndertohet me cilesi te larte dhe pritet te ...

Apartament 1+1 ne shitje prane rruges se Dibres, ne rrugen Riza Cerova. 
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 823-53R 67.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane rruges se Dibres, ne rrugen Riza Cerova.  Pozicionohet ne katin perdhe te nje ...

Apartament per shitje ne Kompleksin Panorama ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Në Shitje 821-13V 73.320 €

Apartament per shitje ne Kompleksin Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-50E 67.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1120-3a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje prej ...

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Shtepia es
Në Shitje 224-22Z 89.900 €

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane.
Shtepi
Në Shitje 123-47Z 66.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete  te n
Në Shitje 422-10S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete  te nje pallati te ...