Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-323-4G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 88.000 Euro
Kati 10
Sipërfaqe m2 62 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dhjete dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 62 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 54 m2 
te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Banesa shitet plotesisht e investuar me nje mobilim modern dhe te ri dhe eshte e pabanuar me pare.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga nje kondicioner te pozicionuar ne sallon.
Shtepia eshte e ndricuar nga drite natyrale pergjate dites 
Zona eshte mjat e zhvilluar, prane fasiliteteve kryesoe.
Ka akses direkt ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Kavajes, zonen e Zogut te Zi etj.
Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 88.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dajtit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallat
Në Shitje 723-30X 90.750 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dajtit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 katesh pa ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pa
Në Shitje 624-5X 80.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne zonen e Ish Parkut ne Tirane.
Shtepia pozicion
Në Shitje 723-34Z 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne zonen e Ish Parkut ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e g
Në Shitje 518-21E 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, pallat i ...

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Në Shitje 723-57X 89.610 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri 4 katesh ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut.
P
Në Shitje 923-20R 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut. Pozicionohet ne ...

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e 7-te te nje palla
Në Shitje 315-26m 80.000 €

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...