Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-516-5b)

ID TRR-516-5b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 115 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ne fillim te rruges Sami Frasheri.

Banesa ka siperfaqe prej 115 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve ne cdo dhome.

Hapesirat e brendshme jane te organizuara mire dhe te ndricuara me drite natyrale gjithe diten. Ballkonet ofrojne pamje te rruges Myslym Shyri dhe jane te orientuara nga lindja e perendimi.

Apartamenti pozicionohet ne nje vend qendror dhe shume te preferuar, disa metra larg qendres se Tiranes, Bllokut, parkut Rinia etj.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me te rehatshme.

Prane saj do te gjeni bar-kafe, restorante, supermarkete, minimarkete, kopshte per femije, shkolle te mesme etj.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.

Cmimi 600 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 1118-50L 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 me qera te Pishinat e Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe shume te
Me Qira 613-23 550 €

Apartament 2+1 me qera te Pishinat e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe shume te preferuar te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri s
Me Qira 1117-28L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1216-33d 550 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, sh
Me Qira 1213-56 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, shume prane pikave ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 618-32L 550 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1216-11d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pal
Me Qira 316-45K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati i ...