Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-116-1b)

ID TRS-116-1b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 115.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sander Prosi

Apartament per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ndertuar rreth viteve 2000, prane Mozaikut te Tiranes.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 95 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. 

Organizimi i dhomave eshte shume i mire dhe i pershtatshem per te banuar. Te gjitha ambjentet jane te ndricuara me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkonet ofrojne nje pamje te mrekullueshme te zones perreth, te orientuara nga veri-perendimi.

Apartamenti pozicionohet ne nje zone shume te qete te qytetit, prane Zogut te Zi, 21-Dhjetorit dhe ka akses ne disa rruge kryesore. 

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode. Mund te permendim disa prej tyre: dyqane te ndryshme, bar-kafe, restorante, furre buke, kopesht per femije, universitete etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie te rregullt.

Cmimi 115.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje kompleks
Në Shitje 1119-43S 121.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 11-te te nj
Në Shitje 1019-87T 125.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 1019-56T 111.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tiran
Në Shitje 718-52E 125.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Në Shitje 1219-22T 103.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ndertuar ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 619-22S 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te ...

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re ne nje ndertese 2-kat
Në Shitje 815-33b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje ndertese 2-kateshe, prane zones ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 1219-57T 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...