Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-217-9L)

ID TRR-217-9L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane.

Nodhet ne katin e 8-te te nje pllati te ri qe ofron administrim dhe ashensor.

Me siperfaqe prej 100m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Banesa ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit chiller te pajisur ne cdo dhome.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth dhe ka orientim nga jug-perendimi.

Banesa eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale dhe dritaret jane dopjo xham.

Zona perreth eshte e zhvilluar prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes dhe rrugen Muhamet Gjollesha.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 519-35T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Me Qira 517-14d 270 €

Apartament me qera perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 517-3d 300 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj
Me Qira 917-20d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 717-30d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ne katin e V te nje pallati me s
Me Qira 113-13 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ne katin e V te nje pallati me siperfaqe 110 m2. ...

Apartament 2+1 me qera ne zone e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 117-39d 350 €

Apartament 2+1 me qera ne zone e 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera pas Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te p
Me Qira 713-14 370 €

Apartament 3+1 me qera pas Stadiumit Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara dhe te ...