Apartament 2+1 me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-221-23V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 86 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Kodra

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe  korridor.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Pozicionimi jug-lindje ben te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ofron administrim dhe siguri 24h.

Ka akses te lehte ne rrugen Medar Shtylla, rrugen Skender Luarasi, Kompleksin Kika 2 dhe prane autostrades Tirane-Elbasan.

 

Cmimi: 400 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e IV-rt te nje
Me Qira 314-53j 300 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e IV-rt te nje pallati te vjeter ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 714-40b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 10-te ne nje ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 314-29b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te
Me Qira 917-20d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 717-30d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Foto Janku ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 1120-57D 260 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Foto Janku ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistue
Me Qira 416-36b 450 €

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane gjimnazit ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hafizi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 219-36T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hafizi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruges ...