Apartament 2+1 me qera ne zonen e Brrylit ne Tirane

ID TRR-1217-36R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 370
Kati 0
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ne Bulevardin Bajram Curri, ngjitur me rrugen kryesore.

Siperfaqja totale prej 100 m2 organizohet nje sallon me hapesire te bollshme, kuzhine te pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy korridore dhe dy ballkone.

Ne apartament jane kryer investime te shumta qe perfshijne dyer dhe dritare pvc-je qe sigurojne izolim termik dhe akustik.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe te rehatshem.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet tre kondicionereve te vendosur ne sallon dhe ne secilen nga dhoma.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe lidhet shume mire me pjeset me te rendesishme te qytetit.

Nga ballkoni ofrohet nje pamje e lire vizive dhe panoramike e Lanes dhe Bulevardit.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Zhan D`Ark, rrugen Kont Leopold Bertold, rrugen Arkitekt Kasemi dhe rruge te tjera te rendesishme nderlidhese te kryeqytetit. 

 

Cmimi 370 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne hyrje te Residences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 915-4a 500 €

Apartament me qera ne hyrje te Residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 718-14L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashesor, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile
Me Qira 1115-42K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 3 kateshe. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.

Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i o
Me Qira 915-26d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i organizuar ne 2 ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te r
Me Qira 1020-31i 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri , me ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 421-36V 350 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 213-37E 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 716-44b 300 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane kompleksit ...