Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-719-40L)

ID TRR-719-40L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Themistokli Germenji

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te pozicionuar ne ballkon dhe te rrethuar me vetrate xhami, 2 dhoma gjumi, korridor dhe tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Apartamenti ofron ndricim led, tavani eshte i punuar me gips dhe mure te veshura me leter murale.

Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila.

Pallati eshte i ri, ofron administrim, ashensor, kamera sigurie dhe mundesi parkimi ne katin -1 te pallatit me pagese ekstra.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali II, ndodhet prane Ambasades Amerikane, Ambasades Italiane dhe Aba Center.

Cmimi 1200 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar n
Me Qira 215-33m 1300 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 1015-3b 1100 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 619-44T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati t
Me Qira 513-7 1100 €

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Me Qira 1019-16T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 516-16K 1300 €

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...