Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-619-44T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 113 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar ne gjendje shume te mire.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka dhe dhomat jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Kuzhina ofrohet e kompletuar me te gjitha pajisjet.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga kondicionere te vendosur ne cdo dhome.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar ku nuk mungojne sherbimet e nevojshme si: supermarkete, kafene, restorante etj.

Pallati ofron administrim, roje, kamera sigurie.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi ne katin e -1 te pallatit.

Ka akses direkt ne bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen e Elbasanit dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1300 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.

Residenca ndodhet ne afersi te zones se
Me Qira 514-44b 1200 €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane .

Shtepia ndodhe
Me Qira 1117-37i 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane . Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone rezid
Me Qira 814-12j 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 719-40L 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern.
Me Qira 1020-1a 1200 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne nje nga rezidencat e mirenjohura  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet n
Me Qira 514-39a 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne nje nga rezidencat e mirenjohura  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 616-48b 1200 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane ...