Apartament 2+1 me qera tek rruga e Kavajes ne Tirane (TRR-415-54m)

ID TRR-415-54m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 370 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 89 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes, prane qendres se Tiranes

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor.

Pallati ka cilesi te larte ndertimi dhe lokalizohet prane me qendren e qytetit.

Me nje siperfaqe prej 89 m2 ofron : sallon, zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i  mobiluar.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme.

Ngrohje / ftohje me kondicioner.

Pallati ofron akses ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri, qendren e Tiranes.

Prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jetese komode.

Prane pallatit ka palester, bare dhe restorante.

Ofron mundesi parkimi ne anen e pasme te pallatit.


Cmimi 370 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 1119-18S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te ndertuar ne ...

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 719-14T 400 €

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane.

Nodhet ne katin e 8-te te nje pllati te ri
Me Qira 217-9L 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Nodhet ne katin e 8-te te nje pllati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 1215-9K 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Me Qira 118-10R 400 €

Apartament me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje
Me Qira 214-31b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 1119-51T 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Dhora Leka ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.

A
Me Qira 420-4D 300 €

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Dhora Leka ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ...