Apartament 2+1 me qera tek rruga e Kavajes ne Tirane

ID TRR-415-54m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 89 m2
Shperndarja 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes, prane qendres se Tiranes

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor.

Pallati ka cilesi te larte ndertimi dhe lokalizohet prane me qendren e qytetit.

Me nje siperfaqe prej 89 m2 ofron : sallon, zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicioner.

Pallati ofron akses ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri, qendren e Tiranes.

Prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jetese komode.

Prane pallatit ka palester, bare dhe restorante.

Ofron dhe mundesi parkimi ne anen e pasme te pallatit.

Apartamenti jepet edhe per zyre.


Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me
Me Qira 517-1K 650 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me punime shume ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 424-51Z 650 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te ...

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionua
Me Qira 923-13Z 700 €

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te ...

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 1018-38d 500 €

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.
Aparta
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pa
Me Qira 622-28Z 500 €

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pal
Me Qira 915-40m 500 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 622-53Z 500 €

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te ...