Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1223-4Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 3
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Elbasanit

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 115m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 102m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe korridori lidhes.
Orientimi nga Jugu dhe Veriu mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire lavastoviglia.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicionerit te vendosur ne secilin ambient. 
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron ashensor, administrim dhe siguri 24 ore.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Papa Gjon Pali II, rruga Pjeter Budi, Bulevardi Bajram Curri etj.

Cmimi 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 321-4D 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha, prane universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne
Me Qira 224-28Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha, prane universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne Tirane. Eshte e ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane.
Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pall
Me Qira 1219-64S 700 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane. Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qira ne fillimin e rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozic
Me Qira 623-33Z 800 €

Apartament 2+1 me qira ne fillimin e rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5-kate
Me Qira 916-10d 800 €

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh, me siguri te ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 817-4d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje p
Me Qira 121-40D 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje
Me Qira 222-20V 850 €

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 3 kateshe ...