Apartament 2+1 me qira ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane

ID TRR-822-53G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 131.8 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun

Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi rezidencial te ndertuar vitet e fundit.
Ofron nje siperfaqje prej 131.8 m2 dhe oborr me nje siperfaqje prej 140m2.
Banimi ndahet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje garderobe dhe korridori lidhes.
Jepet I mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elekroshtepiaket; sobe, lavastovilje, frigorifer etj.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga sistem qendror chiller. Dhomat jane te gjitha te shtruara me parket.
Ambientet e brendshme jane komode dhe me hapsira te bollshme.
Oborri eshte pjesa me e bukur qe ofron shtepia, I cili mund te shfrytezohet per tu qetesuar dhe kaluar mbasditet.
Kompleksi ofron qetesi, administrim, siguri me kamera 24 ore, hapesira komode dhe te gjelberuara, pishine verore, palestra, kend lojrash per femije si dhe parkim me nje pagese ekstra.
Ndodhet shume prane qendres TEG dhe pak minuta larg Liqenit artificial.

Cmimi 1500 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 321-12D 1400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone
Me Qira 821-29A 1600 €

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat
Me Qira 913-17 1400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore dhe te ...

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1400 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.

Rezidence shume e preferuar dhe e njohur du
Me Qira 317-3a 1400 €

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per ...