Apartament 2+1 me qira ne rrugen Siri Kodra ne Tirane

ID TRR-723-2Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Siri Kodra, prane zones se Ish Frigoriferit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 teknik dhe te 3 banim te nje pallati te ri por pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 75m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet,nje ballkon dhe korridori  lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga VeriPerendimi dhe Lindja duke bere qe te jete e ndricuar dhe gjithashtu ofron nje pamje te lire.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire, gjithashtu ka te instaluar dhe sistemin e fltrimit Ecosoft, ne cmim perfshihet dhe interneti.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Bulevardi i Ri, rruga e Barrikadave, rruga Ferit Xhajko etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane zones se Komunes Parisit ne Tirane.

Apartamentini ndodhet ne katin e
Me Qira 818-53d 400 €

Apartament 2+1 me qera prane zones se Komunes Parisit ne Tirane. Apartamentini ndodhet ne katin e pare banim te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te
Me Qira 223-54G 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te ri ...

Apartament dupleks prane rruges Bilal Sina ne Tirane.

Apartamenti ndohet ne katin  e peste t
Me Qira 718-25d 450 €

Apartament dupleks prane rruges Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndohet ne katin  e peste te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, s
Me Qira 418-13L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1218-1L 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne rrugen Sulejman Delvina.
Apartamenti eshte I pozic
Me Qira 423-55X 600 €

Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne rrugen Sulejman Delvina. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira ne  rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte banim t
Me Qira 1120-41V 380 €

Apartament 2+1 me qira ne  rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te t
Me Qira 314-56L 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri ...