Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-223-30R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 6
Sipërfaqe m2 109
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne zonen e Bllokut.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, ashensor dhe siguri 24 ore.
Siperfaqja e brendshme prej 109 m2 eshte e organizuar ne nje sallon te madh sebashku me kuzhine me te gjitha elektroshtepiaket dhe hapesiren e nevojshme per gatim , 2 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dhe ballkon , 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon tjeter ne sallon .
Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar ne nje menyre moderne. Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje sistemi te brendshem qendror qe eshte i shperndare tne te gjitha ambientet dhe nga kodicioneret. 
Banesa  eshte e orientuar nga jug-lindja dhe ofron ndricim natyral gjate dites.
Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te njohura dhe te kerkuara te qytetit, ne zonen e Bllokut prane te gjitha sherbimeve te nevojshme me  akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri dhe Gjergj Fishta, Sheshi Willson, Sheshi Nene Tereza, Bulevardi Deshmoret e Kombit dhe rruge te tjera te ndermjetme.

Cmimi: 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Me Qira 616-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Shtepia es
Me Qira 923-47Z 900 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te
Me Qira 923-48G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri
Me Qira 216-56b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri te ndertuar vitet ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. 
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te
Me Qira 323-42G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.  Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira TRr-616-50b 900 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...