Apartament 2+1 me qira prane QSUT -se ne Tirane

ID TRR-223-13Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 2
Sipërfaqe m2 106
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament me qira ne rrugen e Dibres, shume prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri te sapoperfunduar me ashensor prane rruges kryesore.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 106m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore.
Orientimi eshte VeriPerendim.
Pallati eshte pozicionuar prane rruges kryesore, i sapoperfunduar,i pajisur me 2 ashensor dhe i mireadminstruar.
Disponon dhe nje post parkimi me kosto ekstra.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Kongresi i Manastirit, Kompleksi Orion, rruga Bardhyl etj.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne  rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte banim t
Me Qira 1120-41V 380 €

Apartament 2+1 me qira ne  rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri ...

Apartament me qira brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 318-43S 500 €

Apartament me qira brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 319-21S 500 €

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sotir Caci prane Restorant Freskut.
Pozicionohet ne katin e dyte t
Me Qira 923-18R 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sotir Caci prane Restorant Freskut. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament me qira ne rrugen Shkelqim Fusha, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te
Me Qira 123-5Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Shkelqim Fusha, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III te
Me Qira 313-39 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te banimit te nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te n
Me Qira 1013-19 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1022-26G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...