Apartament 2+1 ne shitje prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-1018-14E)

ID TRS-1018-14E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 115.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 91 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter 4 katesh.

Siperfaqja prej 91 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet dhe 2 ballkone.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar. 

Ne dhomen e ndenjes ka te instaluar nje kondicioner per ngohje dhe ftohje.

Pallati ofron administrim dhe s’ka ashensor.

Zona ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si supermarkete, bare, restorante, furre buke etj.

Ka akses ne rrugen Gjik Kuqali, ne rrugen e Kosovareve, ne rrugen Sami Frasheri, ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Komunes se Parisit dhe ne zonen e ish-Bllokut.

 

Cmimi: 115.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne
Në Shitje 1213-4b 129.000 €

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-ndertim ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 218-6d 116.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 318-49L 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te
Në Shitje 814-2b 103.400 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 919-7T 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje tek rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2
Në Shitje 416-48K 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dhjete te paraf
Në Shitje 619-45S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dhjete te parafundit te nje ...