Apartament 2+1 ne shitje prane Ish Tregut Elektrik ne Tirane

ID TRS-223-45R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 72
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Todi Shkurti

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Todi Shkurti, prane rruges Petro Nini Luarasi.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter por ne gjendje mjaft te mire.
Banesa ka nje siperfaqe te brendshme prej 72 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me ane te kondicionerit te instaluar ne sallon.
Orientimi i apartamentit eshte ne Perendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate dites.
Zona eshte e qete dhe mjaft e zhvilluar duke ofruar te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode si: markete, shkolla, qendra shendetesore, bar/restorante etj.
Ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, Unazen, Bulevardin Bajram Curri dhe Bulevardin Zhan D’Arc, Sheshin Skenderbej etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 75.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8-te te nje komp
Në Shitje 718-71L 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 219-33L 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dali Ndreu prane shkolles Kushtrim i Lirise.
Apartamenti pozicio
Në Shitje 823-6R 82.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dali Ndreu prane shkolles Kushtrim i Lirise. Apartamenti pozicionohet ne katin e ...

Apartament per shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 821-27F 70.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane Ambasades Kineze ne Tirane.
Banesa ndodhet
Në Shitje 717-42K 79.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane Ambasades Kineze ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e katert te nj
Në Shitje 1221-33V 84.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Dhora Leka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert banim
Në Shitje 1219-40L 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Dhora Leka ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert banim te nje kompleksi ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nj
Në Shitje 313-26 74.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ...