Apartament 2+1 per shitje afer Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRS-821-39F
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 88.9
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Myslym Shyri

Apartament per shitje prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat ekzistues, ne katin e peste.
Siperfaqja e apartamentit 88.9 m2 organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 korridor.
Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe i shtruar me pllaka, ne sallon ndodhet ambienti per ngrenie dhe kuzhina e cila ndodhet tek pjese e ballkonit te mbyllur, dhomat e gjumit jane te arreduara ne menyre komode dhe secila ka nje pjese shtese qe mund te perdoret si dhome gjumi e dyte, eshte e pajisur me sistem elektrik anglez, njeri nga tualetet ofron vaske me hidromasazh dhe paisje Mia Shower dhe mund te instalohen panele diellore.
Cdo ambient i shtepise ka te instaluar kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
Orientohet nga lindja-perendimi duke lejuar ndricimin me drite natyrale.
Ndodhet afer me zonen e 21 Dhjetorit dhe rrugen Muhamet Gjolleshen.

Cmimi: 145.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndo
Në Shitje 717-54K 144.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompl
Në Shitje 1118-64L 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Në Shitje 218-47d 135.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  5-te t
Në Shitje 1016-24L 136.400 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  5-te te nje pallati te ...

Dy apartamente 1+1 dhe garsoniere per shitje prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Ndodhet ne kati
Në Shitje 1221-22N 139.000 €

Dy apartamente 1+1 dhe garsoniere per shitje prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e kartert te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 622-59Z 137.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...