Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane

ID TRS-523-32X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 94.2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te pergjithshme prej 94.2 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 84.70 m2, eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti  orientohet nga lindja dhe preket nga drita natyrale per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje kondicioner I pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Apartamentit do te shitet I mobiluar.
Prane pallatit ju do te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme si: shkolla, banka, bar, restorante, supermarket, farmaci e shume sherbime te tjera. 
Pallati eshte pjese e Kompleksit Siri 1 prane te cilit do te gjeni dhe mundesi parkimi.
Zona ka dalje te menjehershme ne Bulevardin e Ri, ne zonen e Selvise, ne qender te Tiranes , si dhe ne rrugen e Barrikadave.

Apartamenti disponon dokumenta te rregullta.
Cmimi: 150.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 820-13D 160.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje
Në Shitje 222-23N 160.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 619-56S 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mahmut Allushi prane Teleferikut te Dajtit.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 323-5R 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mahmut Allushi prane Teleferikut te Dajtit. Pozicionohet ne katin e pare banim te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Mihal Grameno, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin 4&nb
Në Shitje 123-58R 145.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Mihal Grameno, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin 4 te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Prane te gjitha pikave kyce te qyteti
Në Shitje 515-33m 138.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane te gjitha pikave kyce te qytetit dhe sherbimeve te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim
Në Shitje 1221-17N 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i ...