Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-217-32L)

ID TRS-217-32L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 143.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 128m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra prane Selvise
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Ka siperfaqe totale prej 128m2 dhe te brendshme prej 107 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet, ballkon dhe verande 37m2.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. 

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve inverter.

Ballkoni dhe veranda ka pamje nga rruga kryesore dhe jane te orientura nga veri-lindja.

Ka akses te drejperdrejte ne rrugen e Dibres, Unazen e Vogel te Tiranes dhe shume rruge te tjera kryesore.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe mund tju nevojiten si supermarkete, bare, farnaci, furre buke, kopesht femijesh etj.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 143.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pa
Në Shitje 920-33i 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri (2016) ...

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje k
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 519-26L 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pa
Në Shitje 1219-8T 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Në Shitje 615-13m 136.000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, n
Në Shitje 914-60j 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ...