Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Turdiu tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

ID TRS-521-13D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.480
Kati 4
Sipërfaqe m2 113.1 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Fusha e Aviacionit
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Turdiu tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pallati pritet te perfundoje ne Korrik 2021, pjese e nje kompleksi modern prej 7 pallatesh te tjera, nje pjese prej te cilave tashme ka perfunduar.
Apartamenti ndodhet ne nje prej ketyre pallateve, ne katin e katert dhe me nje siperfaqe totale prej 113.1 m2, ku siperfaqja e brendshme eshte 101.65 m2.
Hapesira e brendshme e baneses ndahet ne sallon bashkangjitur me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Hyrja ka orientim nga jug-perendimi, duke ofruar diell pjesen me te madhe te dites.
Pallati po ndertohet me shume cilesi ne cdo detaj, e pajisur me sisteme bashkekohore.
Pallati eshte i pajisur me dy ashensor, ofrohet i shtruar me parket, me instalimet e duhura per ngrohje- ftohje, vetrate te medhaja xhami, me izolim termik dhe akustik dhe hidrauliket te perfshira ne cmim.

Cmimi: 800 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te n
Në Shitje 419-57L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 1119-58S 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Në Shitje 121-5D 93.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane.

Nodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te
Në Shitje 319-26L 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane. Nodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1119-5S 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje palla
Në Shitje 819-19T 89.500 €

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane. Pozicionohet ne ka
Në Shitje 215-46m 99.000 €

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane. Pozicionohet ne kat te 2-te te nje ...