Apartament 2+1 per shitje prane Medresese ne Tirane. (TRS-519-42T)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-519-42T
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 124.000 Euro
Sipërfaqe m2 104 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 94 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kushinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne kushte shume te mira.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ballkoni eshte i orientuar nga veri-perendimi dhe ofron pamje te zones perreth.

Pallati ofron administrim, mirembajtje gjate gjithe dites.

Ka akses te lehte ne rrugen 5 Maji, rrugen Ferit Xhajko dhe rrugen Bardhyl.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 124.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim
Në Shitje 614-22b 112.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne nje kompleks ...

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Në Shitje 1215-47b 117.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, ne ane te rruges ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, n
Në Shitje 914-60j 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te
Në Shitje 1113-49 130.000 € €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ten je pallati 7 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10 te parafundit te
Në Shitje 619-45S 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te parafundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tiran
Në Shitje 718-52E 125.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 317-8L 120.000 €

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Në Shitje 815-42b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...