Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRS-821-35A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter
Planimetria Shkarko

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne siper Kopshtit Botanik.
Pallati ofron administrim te mire dhe ashensor.
Siperfaqeja totale prej 110 m2 organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon.
Apartamenti eshte shume modern dhe ofrohet totalisht i arreduar, kuzhina e cila eshte e pajisur me cdo ene dhe pajisje elektroshtepiake ndodhet ne te njejten hapesire si salloni dhe ambienti i ngrenies, dhomat e gjumit jane te mobiluara ne menyre bashkekohore, njera nga banjot ka dritare dhe dush te mbyllur me dere xhami, ballkoni tregon nje pamje te mrekullueshme te maleve dhe qytetit te Tiranes, e gjithe shtepia eshte e shtruar me parket cilesore duke mundesuar nje jetese te rehatshme.
Kondicioneret jane te instaluar ne cdo ambient te baneses duke e ngrohur dhe ftohur ne sezone te ndryshme.
Ka edhe nje vend parkimi per makine katet e nendheshme te nderteses me pagese ekstra.
Ndertesa ka akses edhe ne pishine.
Eshte prane Liqenit Artificial dhe Kopshtit Zoologjik.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 160.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati
Në Shitje 721-28F 167.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne zonen e ...

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te
Në Shitje 920-9i 150.000 €

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te palla
Në Shitje 720-9D 168.000 €

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit. Ka nje ...

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe bruto 114 m2 plus Post Parking Nëntoksor.
Apartamenti
Në Shitje 1120-19a 149.000 €

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe bruto 114 m2 plus Post Parking Nëntoksor. Apartamenti është ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 321-9V 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...