Apartament 2+1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-119-20L)

ID TRS-119-20L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 109 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 109 m2  dhe siperfaqe te brendshme 100 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajjisjet e nevosjhme.

Ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Shtepia eshte e orientuar nga lindja dhe  ofron pamje te kendshme te lagjes perreth nga ballkoni.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ofron adminstrim dhe mundesi parkimi pas pallatit.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, Bulevardin Bajram Curri dhe shume prane Stadiumit Selman Stermasi.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 145.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet n
Në Shitje 522-23V 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te ...

Apartament per shitje prane Kompleksit Home Plan ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte banim te n
Në Shitje 821-54F 132.700 €

Apartament per shitje prane Kompleksit Home Plan ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte banim te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pal
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim
Në Shitje 1221-17N 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompl
Në Shitje 1115-67b 132.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompleks te ri, prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompl
Në Shitje 1118-64L 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 622-59Z 137.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndo
Në Shitje 717-54K 144.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...