Apartament 2 + 1 per shitje ne kompleksin perballe qendres Globe ne Tirane (TRS-1214-13b)

ID TRS-1214-13b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 153.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 102 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhedin Llagani

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh.

Kompleksi ju ofron hapesira te gjelberta, lokale te ndryshme, restorante dhe cdo gje qe ju nevojitet ju per te bere nje jetese sa me komode e te rehatshme.

Apartamenti ka siperfaqe prej 102 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Eshte plotesisht I mobiluar dhe shitet me te gjitha mobiljet.

Pjesa me e madhe e mobilimit jane te reja dhe me porosi mund te permendim disa prej tyre, dyert e brendshme, pllakat, punime gipsi etj.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Te gjitha dhomat kane drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites dhe secila prej tyre eshte e pajisur me kondicioner.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe pallati ndodhet vetem 1.8 km larg qendres se Tirana. Gjithashtu eshte shume e aksesueshme edhe ne kembe dhe me dalje direkt ne rrugen e Kavajes.

Apartamenti ka certifikate pronesie.

Cmimi 1500 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne
Në Shitje 415-13b 153.600 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Vogel se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te r
Në Shitje 514-23j 140.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Vogel se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh buze ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-76b 154.400 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pal
Në Shitje 715-26m 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1117-13d 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 119-25L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne
Në Shitje 1117-51L 138.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...