Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRS-124-7X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 178.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 118
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 118 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 105 m2.
Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, dy ballkone dhe nje korridor i cili lidh the gjitha ambientet se bashku. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
 Te dyja dhomat e gjumit kane akses ne ballkon. 
Apartamenti orientohet nga jug-lindja duke mundesuar drite natyrale dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Banesa ndodhet ne nje pallat te ri, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve.
Pallati eshte pjese e nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Dibres, ne zonen e Medresese, ne zonen e Selvies dhe ne qendren e Tiranes.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 178.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne rrugen Gjon Muzaka prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Apartamenti pozicionohe
Në Shitje 523-36R 185.000 €

Apartament 2+1 ne rrugen Gjon Muzaka prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare ...

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center.

Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 316-22b 170.000 €

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center. Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Në Shitje 1122-56G 170.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t
Në Shitje 322-31V 166.000 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pal
Në Shitje 1021-13V 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme.
Apartamenti poz
Në Shitje 623-25X 189.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe n
Në Shitje 921-6V 170.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano prane Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin e 3te
Në Shitje 1022-43A 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano prane Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati ne ...