Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zhan D'Ark, ne Tirane

ID TRS-123-6Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'ark

Apartament ne shitje prane Ministrise se Jashtme dhe gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 90m2 dhe siperfaqe te brendshme 82.8 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon,  korridori lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim dukei mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Apartamenti eshte i sapo investuar me cdo gje te re dhe ne gjendje shume te mire.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Apartamenti eshte mundesi shume e mire si per investim ashtu dhe per banim.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, ne rruge kryesore dhe me pamje te kendshme te qytetit te Tiranes.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, zonen e Brrylit, zonen e Pazarit te Ri etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 155.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes.
Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur
Në Shitje 621-32V 166.200 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes. Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur me ashensor, e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pa
Në Shitje Trs-915-17m 165.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati
Në Shitje 121-39V 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t
Në Shitje 322-31V 166.000 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat poz
Në Shitje 1221-21N 150.000 €

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat pozicionohen ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit t
Në Shitje 820-18V 145.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Në Shitje 216-45B 145.000 €

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne njeren ...