Apartament 3+1 me qira prane Ish - Sheshit Shqiponja ne Tirane

ID TRR-323-8Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 480
Kati 2
Sipërfaqe m2 116
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Ruga 29 Nentori


Apartament 3+1 me qira ne rrugen 29 Nentori, prane Casa Italias ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 116m2 dhe siperfaqe te brendshme 97.3m2 te organizuar ne sallon, se bashku me kuzhine e cila ka akses ne dy ballkone, tre dhoma gjumi, 2 tualete dhe korridori lidhes.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka te instaluar ngrohjen dhe ftohjen me kondicioner ne cdo ambient te shtepis.
Dritaret jane dopjo xham duke mundesuar izolim akustik te baneses.
Pallati eshte i ri, ofron administrim, ashensor, kamera sigurie.
Jepet me qira totalisht e mobiluar dhe mobilimi ne dhomen bosh plotesohet ne varesi te kerkesave te klienteve.
Ka akses direkt ne rrugen Teodor Keko, rrugen Dritan Hoxha, autostraden Tirane-Durres.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne katin -2.

Cmimi 55.000 leke /muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile pri
Me Qira 423-30G 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile private. Ofron nje ...

Apartament 3+1 me qira prane Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 413-8 400 €

Apartament 3+1 me qira prane Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 114-53b 500 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri buze ...

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin
Me Qira 518-39a 550 €

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e trete te ...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 419-7S 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pa
Me Qira 214-36b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri.

Bane
Me Qira 115-42b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri. Banesa ka siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 616-53T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe ...