Apartament 3 + 1 me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-416-13b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 125 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Pasha

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ne nje nga pikat me kyce te kryeqytetit.

Banesa ka siperfaqe prej 125 m2 te ndare ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Ofrohet plotesisht e mobiluar. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet sistemit qendror Chiller + kondicionere.

Apartamenti ka nje shperndarje te mire te hapesires se brendshme, dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale, salloni eshte i ndare ne 2 pjese te ndryshme dhe kuzhina eshte e pozicionuar ne aneks.

Ballkoni eshte i orientuar nga veriu. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe lehtesisht te aksesueshme ne kembe. Ai ofron administrim dhe ashensor.

Ne kete zone do te gjeni te gjitha fasilitet dhe sherbimet qe ju nevojiten per nje jetese sa me komode.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 116-15K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Barrikadat ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nj
Me Qira 116-28K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Barrikadat ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytet
Me Qira 314-1j 800 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 818-18L 750 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te n
Me Qira 314-31b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne ...

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 118-47R 600 €

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile te pajisur ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje palla
Me Qira 516-28d 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 214-55b 800 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...