Apartament 3+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-1019-29T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 139
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartament 3+1 me qera prane kompleksit Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 139 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre moderne
Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e kompletuar me cdo gje perfshire: frigorifer, lavastovilje, mikrovale etj.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.
Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, bulevardin Gjergj Fishta dhe zonave te tjera perreth.


Cmimi: 1500 Euro/month (Tatimi i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 319-32L 1600 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pjese e Qendres ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG.
E pozicionuar ne nje nga
Me Qira 1115-34a 1450 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG. E pozicionuar ne nje nga residencat me te ...

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.
Rezidenca
Me Qira 719-35a 1600 €

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere nga ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te n
Me Qira 413-54 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. ...

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicio
Me Qira 1114-58a 1400 € €

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra ...

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne katin e V-te t
Me Qira 1013-2 1400 €

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , ne nje nga pallatet me mire dhe prestigjioz
Me Qira 117-44a 1460 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , ne nje nga pallatet me mire dhe prestigjioz. I pozicionuar ne ...

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres.
Me siperfaqe
Me Qira 519-18a 1450 €

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ...