Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-54)

ID TRR-413-54
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri.
Siperfaqja 200 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, dhome gatimi, 3 dhoma gjumi, depo, 2 banjo dhe 3 ballkone. Kuzhine e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Banesa ofrohet e pamobiluar me punime te brendshme teper cilesore.
Sistem qendror ngrohje-ftohje. Siguri e larte, madje njera nga dhomat eshte me dere te blinduar. Ballkonet ofrojne pamje shume te bukur te zones perreth.
Pallati mundeson uje, drita, ashensor 24h, si dhe shkalle emergjence.
Ne kete apartament do te gjeni qetesine dhe sigurine e nevojshme per te jetuar.

Cmimi: 1400 euro/muaj i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera te Nobis Center ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje kompleksi
Me Qira 415-50m 1500 €

Apartament modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh me ...

Apartament 3+1 me qera prane kompleksit Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 1019-29T 1500 €

Apartament 3+1 me qera prane kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Me Qira 1218-30L 1500 €

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 718-16d 1300 €

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.
Apartame
Me Qira 1013-57 1500 € €

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Apartamenti perfshin katin ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit t
Me Qira 516-48K 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 3 ...

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 1015-56K 1500 €

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ...

Apartament modern me qera ne nje residence  me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.

Ap
Me Qira 515-30a 1500 €

Apartament modern me qera ne nje residence  me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka formen ...