Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-619-34T)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-619-34T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 215 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Apartament 3+1 me qera prane TEG-ut ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 215 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma garderobe, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet e e mobiluar ne menyre moderne.

Kuzhina ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme perfshire: sobe, frigorifer, mikrovale etj.

Ambienti eshte i shtruar me parket druri teper cilesor.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Ndertesa ofron mbikeqyrje 24 ore me kamera sigurie dhe eshte e rrethuar me mur mbrojtes.

Ne cmim perfshihen edhe 2 vende parkimi.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, Lunder etj.

 

Cmimi: 1200 Euro/muaj (Taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 216-14K 1300 €

Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 117-49L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t
Me Qira 414-6b 1300 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 718-16d 1300 €

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje palla
Me Qira 515-29m 1300 €

Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nj
Me Qira 617-22T 1300 €

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pa
Me Qira 618-12L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...