Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-619-25S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 150
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile.

Ka nje siperfaqe prej 150 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern. Arredimi eshte punuar ne detaje nga arkitekt. Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Dy dhomat matrimoniale jane te pajisura me tualete personale. Ambienti eshte i shtruar me parket, ndricimi eshte led i cili ofrohet nga spote te ndryshme dhe dritaret jane dopio xham duke eleminuar totalisht ndotjen akustike.

Ka te instaluar kondicioner ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.

Ne cmim perfshihet administrim, internet dhe parking.

Zona eshte shume e qete shume prane pikave kyce si Zogu i Zi, 21 dhjetori dhe rrugeve te tjera nderlidhese.

 

Cmimi 1000 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 618-12L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 719-25T 950 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 318-2R 1100 €

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut
Me Qira 418-20L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 321-6V 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...