Apartament 3+1 per qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

ID TRR-1021-32V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 2
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gramoz Pashko

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe. 
Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e ndare, tre dhoma gjumi, dy banjo, palester dhe ballkon. 
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar, shtruar me parket. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe njeren nga dhomat e gjumit. 
Pozicionimi nga veri-lindje-perendim ofron ndicim te bollshem dhe pamje te hapur te zones. 
Zona eshte mjaft e qete dhe e sigurte. 
Vila ofron sistem me kamera sigurie. 
Ka akses direkt ne rrugen Pjeter Budi, rrugen e Elbasanit dhe prane Parkut te Madh te Tiranes. 
Mundesi parkimi prane viles. 

Cmimi: 1000 Euro/Month

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane.
Banesa eshte e pozi
Me Qira 1223-36Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.

Pozicionohet shume
Me Qira 417-39a 1100 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres.
Apartamenti po
Me Qira 423-42R 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku, shume prane Parkut Rinia ne Tirane.
Shtepia pozici
Me Qira 1223-5Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku, shume prane Parkut Rinia ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje
Me Qira 622-20Z 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 619-52L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...