Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-619-25S)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-619-25S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 150 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile.

Ka nje siperfaqe prej 150 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern. Arredimi eshte punuar ne detaje nga arkitekt. Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Dy dhomat matrimoniale jane te pajisura me tualete personale. Ambienti eshte i shtruar me parket, ndricimi eshte led i cili ofrohet nga spote te ndryshme dhe dritaret jane dopio xham duke eleminuar totalisht ndotjen akustike.

Ka te instaluar kondicioner ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.

Ne cmim perfshihet administrim, internet dhe parking.

Zona eshte shume e qete shume prane pikave kyce si Zogu i Zi, 21 dhjetori dhe rrugeve te tjera nderlidhese.

 

Cmimi 1000 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pa
Me Qira 618-12L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 117-49L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane ...

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 318-2R 1100 €

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara
Me Qira 513-24 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara ne sallon te madh ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...