Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRS-823-13R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 135.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Fresk

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Sotir Caci sapo kalon restorant Freskun.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe te brendshme prej 118 m2 te organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone 
Banesa ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Dhomat jane te pajisura me kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Shtepia eshte ne gjendje shume te mire e shtruar me pllake dhe e pajisur me sistem elektrik dhe hidraulik cilesor.
Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje dhe ofron ndricim te bollshem natyral gjate dites.
Pallati eshte i pajisur sistem kapote duke ofruar dhe termoizolim per apartamentin.
Zona eshte e qete, e sigurte, ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Ka akses te menjehershem ne rrugen Muhamet Deliu, rrugen Sotir Caci, Unazen e Madhe, zonen e Kinostudios, zonen e Linzes etj.
Bashke me apartamentin ofrohen dhe 2 poste parkimi me cmim ekstra prej 16.000 Euro secili.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi: 135.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dora D'Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 421-21D 130.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dora D'Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri
Në Shitje 1218-28T 122.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne perfundim e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Kombinat, ne Tirane.
Apartamenti pozicionoh
Në Shitje 923-31X 132.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Kombinat, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje p
Në Shitje 323-36G 142.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Vasil Shanto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Në Shitje 1222-41G 145.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Vasil Shanto ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ofron ...

Apartament 3+1 per shitje rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1220-16V 125.000 €

Apartament 3+1 per shitje rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndo
Në Shitje 619-33S 138.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 ne shitje te Qendra Kristal ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te po
Në Shitje 1113-22 123.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Qendra Kristal ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar te qytetit, ...