Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-719-12L)

ID TRS-719-12L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 183.78 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 183.78 m2 dhe siperfaqe te brendshme 160.78 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, ambient ngrenie, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 2 ballkone.

Planimetria fillestare e apartamentit ka qene e ndare ne 2 apartamente: 

Apartament 2+1 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine me dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon me siperfaqe totale prej 104.91 m2 dhe te brendshme 93.41 m2.

Apartament 1+1 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me siperfaqe totale prej 78.87 m2 dhe te brendshme 67.37 m2.

Apartamenti mund te ndahet serisht sipas preferencave tuaja dhe ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Ka te instaluar ne cdo dhome kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientin mga veriu dhe jugu.

Pallati ofron sherbime bashkekohore, ashensor, kamera sigurie, sistem alarmi dhe hapesira te gjelberuara.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes, Liqenin Artificial dhe rruge te tjera lidhese.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit me siperfaqe 15 m2.

Apartamenti sebashku me parkimin jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 200.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Në Shitje 321-22V 189.800 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pal
Në Shitje 1119-13T 190.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 517-2K 189.000 €

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini.

Pozicionohet
Në Shitje 1218-35a 190.000 €

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini. Pozicionohet ne katin e 8-te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodh
Në Shitje 422-23S 212.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ...

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  3-te &nb
Në Shitje 417-42K 190.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  3-te  te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te
Në Shitje 1116-25K 187.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e d
Në Shitje 721-20F 211.500 €

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ...