Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRS-1122-73G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 132 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Brari

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.
Ofron nje siperfaqe totale prej 145 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 132 m2 te shperndare ne sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy tualete, tri ballkone dhe korridori lidhes.
Shitet plotesisht i mobiluar me nje arredim bashkekohor. Ka punime te brendshme te mira.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga tri kondicionere te po9zicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne dy prej dhomave te gjumit. 
Shtepia eshte me orientim jug dhe eshte e ndricuar nga drita natyrale pergjate gjithe dites dhe ka nje pamje te hapur te liqenit artificial.
Gjendja e apartamentit eshte shume e mire dhe ka mundesi per investim, sikurse edhe per banim.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri me kamera.
Zona eshte nder me te preferuarat dhe me te qetat ne Tirane, ka akses te lehte ne zonen e Kopshtit zoologjik, liqenit artificial, kopshtit botanik etj.
Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.


Cmimi 230.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 217-11K 216.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 619-47T 225.000 €

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Në Shitje 121-29V 231.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e po
Në Shitje 623-5Z 220.605 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...


Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Bane
Në Shitje 623-7Z 225.855 €

Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e ...