Apartament 3+1 per shitje prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-217-11K)

ID TRS-217-11K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 216.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba , afer sheshit Skenderbej

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor shume prane qendres se Tiranes.

Me nje hapesire banimi prej 135 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Apartamenti orientohet nga jugu dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Objekti ndodhet siper nje qendre tregetare ne te cilen ndodhen sherbime te ndryshme per nje jetese sa me komode si dhe ofron mundesi parkimi ne katet e nendheshme me nje pagese extra.

Ka akses ne rrugen Urani Pano, Sheshin Skenderbej, rrugen e Dibres, rrugen Spiro Dedja dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes.

Aktualisht e dhene me qera me nje vlere prej 500 euro ne muaj.

Cmimi 1600 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 619-47T 225.000 €

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te
Në Shitje 214-40b 210.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Me hyrje di
Në Shitje 220-14a 220.000 €

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Me hyrje direkt ne katin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, ...

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1214-1b 207.200 €

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 416-35b 205.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te kompleksit ...