Apartament 3+1 per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRS-517-41a)

ID TRS-517-41a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 262.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 164 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pallat i ri dhe shume prestigjioz, me administrim te mire dhe ndertim shume cilesor.

Pozicionohet ne katin e peste, me pamje nga jugu duke ofruar diell dhe qetesi.

Me nje siperfaqe totale prej 164 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 151 m2 shperndahet ne sallon bashkangjitur me kuzhinen , 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Shperndarja eshte e mire, duke krijuar hapesira te nevojshme cdo ambient ne shtepi.  

Ndertim i brendshem cilesor, izolim i mire termik dhe akustik, dritare me grila. Pallati ofron administrim , 2 ashensor, mundesi parkimi ne katet e nendheshme.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 262.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder.
Rezidenca esh
Në Shitje 1019-25a 275.000 €

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder. Rezidenca eshte e perbere nga ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne zemer te T
Në Shitje 614-14j 275.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne zemer te Tiranes, ne zonen e ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te bani
Në Shitje 914-9j 264.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te banimit ne nje pallat ...

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 120-15a 255.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Aparatment per shitje ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te
Në Shitje 1216-24d 250.000 €

Aparatment per shitje ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri Apartamenti ...

Apartament 3+1 ne shitje te Posta Nr.8 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati e
Në Shitje 1113-45 260.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Posta Nr.8 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati eksistues, me ...

Apartament modern me oborr per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder, Tirane.
Me sip
Në Shitje 120-13a 260.000 €

Apartament modern me oborr per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder, Tirane. Me siperfaqe totale ...