Apartament 3+1 per shitje prane rruges Perlat Rexhepi ne Tirane

ID TRS-524-2X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 213.200
Kati 1
Sipërfaqe m2 106.6
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Janos Hunyadi

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati ekzistues. 
Ofron nje siperfaqe prej 106.6 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar. 
Dhoma e gjumit ka dalje te menjehershme ne ballkon.
Apartamenti orientohet nga perendimi duke ofruar drite per gjate gjithe dites.
Ofron dy dalje dhe hyrje ne dy ane te kunderta te pallatit. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi.
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, prane te ciles gjenden dhe shume facilitete dhe sherbime.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Wilson dhe ne qendren e Tiranes.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 2000 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e po
Në Shitje 623-5Z 220.605 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati
Në Shitje 922-30G 210.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne ka
Në Shitje 416-35b 205.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje p
Në Shitje 322-50V 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri pa ...


Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Bane
Në Shitje 623-7Z 225.855 €

Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 217-11K 216.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...