Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

ID TRS-413-58
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 421.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 168
Dhoma 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani

Apartament 4+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Me siperfaqe te brendshme 168 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur.

Pozicionohet ne katin e II-te te nje pallati te ri, i cili mundeson drita, uje dhe ashensor 24h.

Punimet e brendshme jane cilesore, duke perfshire dhe punime gipsi.
Vetratat e medhaja lene hapesire mjaft te mire per te reklamuar biznesin tuaj.
Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, noteri, estetike, etj.

 

Aktualisht eshte kontrate qeraje 5+5 vjet, ne cmimin 1100 euro, ju mund te zgjidhni ta blini per t'a lene te tille.

Me hipoteke te rregullt

Cmimi: 2500 euro / m2 i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën