Apartament 3+1 me qira ne rrugen 5 Maji ne Tirane

ID TRR-423-34Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 5
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji

Apartament 3+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane shkolles Tirana Jone, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 130m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Eshte e orientuar nga Jug-Lindja, duke i mundesuar baneses ndricim natyral dhe pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i pozicionuar ne secilin ambient.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket si lavastovilia, mikroval etj.
Shtepia eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim, dhe i pajisur me 2 ashensor.
Zona lidhet shpejt me rrugen Ferit Xhajko, rrugen e Dibres, rrugen Siri Kodra etj.
Mundesohet parkim ne katin -1 me kosto ekstra.

Cmimi 450 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te v
Me Qira 1219-32S 400 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 1216-34L 400 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati
Me Qira 817-32L 550 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri p
Me Qira 1015-33b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Apartament 3+1 me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te n
Me Qira 413-46 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e trete te nje vi
Me Qira 1021-30V 500 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje vile ...

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje v
Me Qira 1216-43L 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Agush Gjergjevica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje v
Me Qira 1219-56L 330 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Agush Gjergjevica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe shume ...