Apartament dupleks per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-618-13d)

ID TRR-618-13d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Prane Liqenit te Thate

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi te ri me duplekse dhe apartamente.

Ka nje siperfaqe prej 200 m2 te organizuar ne :

Kati i pare sallon, kuzhine dhe nje tualet.

Kati i dyte eshte i shperndare ne tre dhoma gjumi, dy tualete koridor dhe dy ballkone.

Apartamenti ofrohet i  pamobiluar ose i mobiluar me cmim ekstra.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe salloni eshte i pajisur me oxhak funksional.

Dupleksi ka perpara edhe oborr 65 m2 qe mund te shfrytezohet vetem nga apartamenti.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga sistem qendror.

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi pervec njeres nga dhomat e gjumit qe ka orientim nga jugu.

E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket dhe njeri nga tualetet eshte i pajisur me dritare.

Te perfshira ne cmim jane edhe dy vende parkimi te ndodhura ne katin -1.

Zona eshte nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, ne zonen e Saukut, ne zonen e Liqenit Thate etj.

Kompleksi ofron administrim dhe siguri.

 

Cmimi 1200 Euro/muaj

1400 Euro/muaj (i mobiluar)

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e 5-te d
Me Qira 217-48L 1300 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 618-12L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert pjese e
Me Qira 518-13d 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert pjese e nje residence me ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nj
Me Qira 617-22T 1300 €

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nje pallat te ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Sa
Me Qira 114-11 1300 €/month €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane

Ndodhet ne kat
Me Qira 619-32S 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te ...