Apartament per zyre me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane, (TRR-318-68d)

ID TRR-318-68d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 70 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Komuna e Parisit

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e gjashte  te nje pallati te ri me ashnsor.

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne dy ambiente, ballkon dhe tualet.

Zyra eshte e paperdor me pare dhe ofrohet e pamobiluar.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si zyre finance,klinike dentare, zyre ligjore etj.

Orientimi i zyres eshte nga jugu dhe ofron pamje te hapur dhe drite natyrale per gjate gjithe dites.

Zyra eshte e shtruar me parket dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Sulejman Delvina, ne qendren Kristal , rrugen e Kosovareve etj.

Pallati eshte i sapondertuar dhe ju ofron administrim dhe dy ashensore.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1213-38S 350 €

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 1215-12b 270 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt
Me Qira 915-34b 500 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Me Qira 217-29d 350 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Bllok ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje palla
Me Qira 615-52m 350 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Bllok ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor ne ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pal
Me Qira 915-56b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues, ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 218-19d 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...