Apartament per zyre me qira prane Vasil Shantos ne Tirane

ID TRR-1020-10i
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 91
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Popi

Apartament per zyre me qira ne rrugen Mihal Popi , ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, me siperfaqe totale prej 91 m2.

Ky ambjent eshte i ndare ne 3 hapsira te cilat mund te shfrytezohen ne rolin e nje zyre, poashtu dhe nje sallon te madh si paradhome per 3 dhomat e tjera.
Pervec ketyre hapsirave , ka ne brendesi nje tualet dhe nje ballkon.Menyra e orientimit nga Jug-Lindja dhe Jug-perendimi  eshte e tille qe gjate gjithe dites ofron ndricim .
Pika me e forte e zyres eshte vendodhja , e cila pervec se ofron qetesi dhe rrethohet nga pallate dhe gjelberim , aksesi ne rruget kryesore eshte tejet i favorshem.
Ka akses te lehte me rrugen Sulejman Delvina , Bulevari Bajram Curri ,Komunen e Parisit.
Cmimi 400 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 218-19d 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare.
Z
Me Qira 1019-45S 450 €

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare. Zyra ka nje ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te
Me Qira 617-18L 350 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane
Me Qira 114-25 500 €

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane bulevardit ...

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1218-25E 300 €

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te
Me Qira 316-21K 500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-
Me Qira 915-32b 350 €

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1020-40D 420 €

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje ...