Dyqan me qira ne rrugen e Durresit, Tirane

ID TRR-120-37H
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 110
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Durresit

Dyqan me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruges kryesore.
Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 i ndare ne 3 ambiente dhe nje tualet.
Mundesia per reklamim ofrohet nga pozicioni shum i mire i prones dhe fasada e xhamit.
Kjo prone mund te jete e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, dyqane, zyra, klinika private etj.
Ambienti ka hapesire te bollshme te mbuluar me drite natyrale.
Zona ku gjendet eshte shume e zhvilluar dhe shume e preferuar, prane saj gjenden te gjitha fasilitetet.
Ka akses ne rrugen Mine Peza, Zogun e zi, rrugen e Durresit dhe rrugeve te tjera lidhese.

Cmimi: 1200 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...